„Jesienne drzewa” to przygotowane przeze mnie bezpłatne pomoce logopedyczne do samodzielnego pobrania i wydruku. Jest to bogaty zestaw kart rozwijających kreatywność, spostrzegawczość oraz motorykę małą dziecka. Przekonaj się, jak poprzez zabawę produktywnie i korzystnie spędzić czas.

Nauka i zabawa

Poniżej znajdziesz przykładowe techniki i sposoby wykonania tego samego ćwiczenia. Sprawdź i zainspiruj się poniższymi propozycjami – może któraś szczególnie przypadnie Tobie lub dziecku do gustu. To świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu i trening umiejętności manualnych.

Prace wykonano między innymi przy użyciu patyczków kosmetycznych, plasteliny, pestek dyni, farb i brokuła, makaronu, czy wiórek pochodzących ze strugania ołówka/ kredki.

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli potrzebujesz konsultacji lub ukierunkowanej terapii logopedycznej – napisz lub zadzwoń. Chętnie służę swoją pomocą zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Bezpłatne pomoce - nieocenione wsparcie

„Jesienne drzewa” to wyjątkowe karty pracy, które łączą w sobie wiele technik wykonania zadania oraz wspomagają następujące umiejętności Twojego dziecka: spostrzegawczość, kreatywność, kojarzenie, czy zdolności manualne (praca z różnymi materiałami).

Pobierz i wydrukuj. Udanej zabawy!

Poznaj moje publikacje:

Zestaw wyselekcjonowanych pomocy logopedycznych przeznaczonych dla dzieci z Zespołem Downa, z Autyzmem, z Afazją oraz dla dzieci w normie intelektualnej.

Zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń przeznaczonych dla dzieci i dorosłych, chcących poprawić mowę, pamięć, koncentrację, uwagę.

Zestaw praktycznych zadań i ćwiczeń wspomagających naukę mówienia oraz myślenia wraz z omówieniem, przeznaczone dla dzieci z Zespołem Downa, z Autyzmem, z Afazją, Alalią oraz dla dzieci w normie intelektualnej