Dziś przygotowałam logopedyczne wsparcie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla przedszkolaków to ważny dzień. Dlatego tematu ukochanych dziadków nie może także zabraknąć podczas zajęć logopedycznych.

Pobierz bezpłatnie karty pracy i ćwicz z najbliższymi. Pliki JPEG możesz z łatwością wydrukować w domu.

Dzień babci i dziadka - karty pracy

Każdą kartę pracy pobierzesz oddzielnie na swój komputer lub inne urządzenie, np. telefon, laptop czy tablet.

Pamiętaj! Udostępniane przeze mnie materiały są mojego autorstwa i stworzone zostały do użytku 'domowego’. Nie wyrażam zgody na wykorzystania pomocy w celach komercyjnych. 

Pomoce logopedyczne

Zastanawiasz się nad kupnem dodatkowych materiałów do samodzielnej pracy z dzieckiem w domu? W ofercie posiadam kilka innych publikacji, które mogą Cię zainteresować. Napisz lub zadzwoń – zapoznam Cię ze szczegółami oferty.

Przykładowe publikacje:

Zestaw wyselekcjonowanych pomocy logopedycznych przeznaczonych dla dzieci z Zespołem Downa, z Autyzmem, z Afazją oraz dla dzieci w normie intelektualnej.

Zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń przeznaczonych dla dzieci i dorosłych, chcących poprawić mowę, pamięć, koncentrację, uwagę.

Zestaw praktycznych zadań i ćwiczeń wspomagających naukę mówienia oraz myślenia wraz z omówieniem, przeznaczone dla dzieci z Zespołem Downa, z Autyzmem, z Afazją, Alalią oraz dla dzieci w normie intelektualnej