Zima, jak i Boże Narodzenie to przede wszystkim czas krótki, intensywny, ale i radosny. Korzystając z okazji udostępniam Wam kolejne bezpłatne ćwiczenia logopedyczne – tym razem o tematyce świątecznej. Wykorzystałam w nich kilka elementów charakterystycznych dla dekoracji świątecznych związanych z Bożym Narodzeniem, takie jak: bombki, świeczka, skarpeta na prezenty.

 

Bezpłatne pomoce logopedyczne

Karty pracy to narzędzie często używane w terapii logopedycznej, które pomaga w praktycznym rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Poniżej odnajdziesz 5 pieczołowicie przygotowanych stron z zadaniami.

Pobierz zamieszczone poniżej pomoce logopedyczne mojego autorstwa i ćwicz aktywnie przy każdej okazji.

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli potrzebujesz konsultacji logopedycznej lub ukierunkowanej terapii – napisz lub zadzwoń. Chętnie służę swoją pomocą zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Korzystaj z pomocy logopedycznych nie tylko od święta

Pamiętaj, że kluczowym elementem ćwiczeń logopedycznych jest cierpliwość i stopniowe dostosowywanie trudności w miarę postępu. Jeśli to możliwe, pracuj z logopedą, który może dostosować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb osoby uczącej się.

bombki świąteczne

Pomoce logopedyczne

Zastanawiasz się nad kupnem dodatkowych materiałów do samodzielnej pracy z dzieckiem w domu? W ofercie posiadam kilka innych publikacji, które mogą Cię zainteresować. Napisz lub zadzwoń – zapoznam Cię ze szczegółami oferty.

Moje przykładowe publikacje:

Zestaw wyselekcjonowanych pomocy logopedycznych przeznaczonych dla dzieci z Zespołem Downa, z Autyzmem, z Afazją oraz dla dzieci w normie intelektualnej.

Zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń przeznaczonych dla dzieci i dorosłych, chcących poprawić mowę, pamięć, koncentrację, uwagę.

Zestaw praktycznych zadań i ćwiczeń wspomagających naukę mówienia oraz myślenia wraz z omówieniem, przeznaczone dla dzieci z Zespołem Downa, z Autyzmem, z Afazją, Alalią oraz dla dzieci w normie intelektualnej