Pragnę podzielić się z Wami niesamowitą informacją. Otóż, od listopada działalność logopedyczno-pedagogiczną prowadzić będę już nie tylko w samej Bochni i okolicach, lecz także na terenie Krakowa i w jego pobliżu. Mam tu na uwadze następujące rejony: Bieńczyce, Kraków, Grzegórzki, Stare Miasto, Nowa Huta, Mistrzejowice, Prądnik Czerwony, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Swoszowice, Łagiewniki, Prokocim, Podgórze, Wzgórza Krzesławickie.

Dzień bezpłatnych konsultacji

Już niebawem, bo 6 listopada 2021 r., istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji logopedycznych. Prowadzone one będą na terenie Stowarzyszenia Pomocy Bezrobotnym i Osobom Pokrzywdzonym Przez Los w Krakowie, w godzinach 8:00 – 18:00.
Pełny adres i lokalizację placówki znajdziesz poniżej:

Stowarzyszenie Pomocy Bezrobotnym i Osobom Pokrzywdzonym Przez Los

sobota (8:00-20:00):
os. Mistrzejowice 6A,
31-640 Kraków

Porada logopedyczna i jej cel

Celem wspomnianych konsultacji jest określenie możliwości pacjenta oraz właściwe przygotowanie do terapii logopedycznej. Na podstawie wywiadu, wnikliwej obserwacji badanej osoby oraz wykonanych testów specjalistach możliwe jest postawienie diagnozy logopedycznej i określenie programu terapeutycznego.

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli potrzebujesz konsultacji lub ukierunkowanej terapii logopedycznej – napisz lub zadzwoń. Chętnie służę swoją pomocą zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Usługi logopedyczno-pedagogiczne

Oferowany zakres usług oraz ich forma są bardzo różnorodne, a co za tym idzie, indywidualnie dostosowane do wieku pacjentów. Z uwagi na posiadane doświadczenie zawodowe, solidny bagaż wiedzy oraz szerokie spektrum pacjentów, jestem w stanie służyć pomocą każdej grupie wiekowej. Pełną ofertę mojego gabinetu znajdziesz tutaj.

Forma współpracy i dodatkowe możliwości wsparcia logopedycznego

Dysponuję sporym zapleczem pomocy logopedycznych, które na co dzień z powodzeniem wykorzystuję w gabinecie, jak i w terapii online. Dodatkowo, w celu utrwalenia pozytywnych nawyków językowych oraz rozwoju takich obszarów jak pamięć, spostrzegawczość, czy koncentracja stworzyłam pomoce i książeczki w formie PDF, które z powodzeniem można drukować i stosować samodzielnie w domu. Opracowałam je z myślą uzupełnienia i wsparcia procesu terapeutycznego. Przeznaczone są dla określonych grup wiekowych, które zostały wskazane w opisie każdej z nich.

Oprócz zajęć w gabinecie oraz prowadzonych na odległość (online), możliwy jest także dojazd do pacjenta i odbycie wizyty w jego domu na terenie Krakowa oraz okolicach. Konieczny jest wówczas uprzedni kontakt telefoniczny.

Pomoce logopedyczne

Zastanawiasz się nad kupnem dodatkowych materiałów do samodzielnej pracy z dzieckiem w domu? W ofercie posiadam kilka innych publikacji, które mogą Cię zainteresować. Napisz lub zadzwoń – zapoznam Cię ze szczegółami oferty.

Przykładowe publikacje:

Zestaw wyselekcjonowanych pomocy logopedycznych przeznaczonych dla dzieci z Zespołem Downa, z Autyzmem, z Afazją oraz dla dzieci w normie intelektualnej.

Zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń przeznaczonych dla dzieci i dorosłych, chcących poprawić mowę, pamięć, koncentrację, uwagę.

Zestaw praktycznych zadań i ćwiczeń wspomagających naukę mówienia oraz myślenia wraz z omówieniem, przeznaczone dla dzieci z Zespołem Downa, z Autyzmem, z Afazją, Alalią oraz dla dzieci w normie intelektualnej